0%
Upozornění: Ve svém prohlížeči máte zakázané spouštění JavaScriptu. Může se tedy stát, že nebudete moci odpovědět na všechny otázky. Prosím zkontrolujte a případně změňte nastavení svého prohlížeče.

Nefinanční podpora crowdfundingu

 

Vážené respondentky, vážení respondenti,

jsem studentkou Podnikové ekonomiky a managementu na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity a ráda bych vás tímto požádala o vyplnění dotazníku k mé diplomové práci, která se zabývá nefinanční podporou crowdfundingu ze strany přispěvatelů. Cílem výzkumu je zjistit, jaké faktory ovlivňují ochotu přispěvatelů dobrovolně vykonávat aktivity, jež přispívají k úspěchu projektu financovaného formou crowdfundingu.

Dotazník je určen pro ty, kteří v posledních 12 měsících finančně přispěli alespoň na jednu kampaň odměnového crowdfundingu prostřednictvím některé z českých crowdfundingových platforem (Hithit, Startovač, Donio Plus...).

Dotazník obsahuje povinné (označené hvězdičkou) i nepovinné otázky a jeho vyplnění zabere přibližně 8–10 minut. Účast ve výzkumu je dobrovolná a sesbíraná data budou zpracována anonymně.

 

V případě dotazů mě můžete kontaktovat e-mailem (455375@mail.muni.cz).

 

Za vyplnění dotazníku předem děkuji!

 

Jana Suchá

Tento průzkum je anonymní.

Záznam odpovědí průzkumu neobsahuje žádné identifikační údaje o vás s výjimkou otázek obsažených v průzkumu, které se na údaje explicitně dotazují.

Pokud jste pro přístup k tomuto průzkumu použili zaslaný přístupový kód, ujišťujeme vás, že tento kód, e-mail ani Vaše jméno nebudou propojeny s vašimi odpověďmi. Kód s mailem a jménem je ukládán do samostatné databáze a je k němu ozději připojena pouze nedatovaná informace, jestli jste se tohoto průzkumu zúčastnili. Neexistuje způsob, jak zpětně spárovat kód a e-mail respondenta s odpověďmi v průzkumu.