0%
Upozornění: Ve svém prohlížeči máte zakázané spouštění JavaScriptu. Může se tedy stát, že nebudete moci odpovědět na všechny otázky. Prosím zkontrolujte a případně změňte nastavení svého prohlížeče.

Faktory volby odletového letiště

Dobrý den,
děkuji, že jste si našel/našla čas na vyplnění tohoto dotazníku, nezabere Vám déle než 5 minut.

Jmenuji se Denisa Svobodová a jsem studentkou Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy Univerzity, pod jejíž záštitou vznikl k účelu zpracování mé diplomové práce tento dotazník. Dotazník je určen lidem z Brna a blízkého okolí. Všechny odpovědi jsou anonymní a budou použity pouze za účelem zpracování zmíněné diplomové práce na téma Volba konkrétního letiště při realizaci zahraničních cest.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit na emailové adrese 482542@mail.muni.cz. 

Všem, kteří si našli čas na vyplnění ještě jednou předem děkuji.

Denisa Svobodová
 

Kliknutím na tlačítko „Další“ souhlasíte s pokračováním k dotazníku a užitím Vašich odpovědí výhradně pro účely zmíněné diplomové práce.

Tento průzkum je anonymní.

Záznam odpovědí průzkumu neobsahuje žádné identifikační údaje o vás s výjimkou otázek obsažených v průzkumu, které se na údaje explicitně dotazují.

Pokud jste pro přístup k tomuto průzkumu použili zaslaný přístupový kód, ujišťujeme vás, že tento kód, e-mail ani Vaše jméno nebudou propojeny s vašimi odpověďmi. Kód s mailem a jménem je ukládán do samostatné databáze a je k němu ozději připojena pouze nedatovaná informace, jestli jste se tohoto průzkumu zúčastnili. Neexistuje způsob, jak zpětně spárovat kód a e-mail respondenta s odpověďmi v průzkumu.